Приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу

Виноградова Владислава Юріївна

Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю №8660

Реєстраційне посвідчення №505

 нотаріус ДніпропетровськаШановні пані та панове!
  У процесі роботи над сайтом ми мали на меті створити комфортні умови в допомозі нашим клієнтам у підготовці до вчинення нотаріальних дій.
 Основами роботи приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу Виноградової Владислави Юріївни є:

  • законність,
  • обґрунтованість нотаріальних дій,
  • сприяння громадянам та юридичним особам у здійсненні їх прав та інтересів при вчиненні нотаріальних дій,
  • відповідальності за вчинені нотаріальні дії,
  • об’єктивності,
  • конфіденційності вчинених нотаріальних дій.

 Все вищезазначене мною забезпечується шляхом виконання та дотримання міжнародних договорів, нормативно-правових актів України та підзаконних актів, що регулюють відповідні відносини та направлені на захист прав та особистих інтересів фізичних та юридичних осіб, що звертаються за вчиненням нотаріальних дій.
 Суворе дотримання процесу вчинення нотаріальних дій , досконале виконання вимог нормативно-правових актів України гарантує захист прав та законних інтересів будь-яких осіб, що звертаються до нотаріуса.
 Таким чином виконуючи свої професійні функції, дотримуючись головних принципів та основ нотаріальної діяльності головною метою моєї роботи є недопущення судових спорів.

 Звертаємо Вашу увагу, що на сайті Ви зможете знайти необхідну інформацію щодо оформлення документів у нотаріуса в місті Дніпропетровськ, ознайомитися з новинами діючого законодавства, яке постійно оновлюється, зможете знайти адреси установ, що необхідні для підготовки документів для вчинення нотаріальної дії, також ознайомитися з переліком документів, що необхідні для здійснення нотаріусом нотаріальної дії в місті Дніпропетровськ.

Адреса офісу

Україна, Дніпро

вул. Січових Стрільців  (Артема) 15А

Контакти

Роб.тел. +38 056 3757925

Моб.тел.  +38 095 0177245